Bridgestone logo
По-русски | Globālā saite | Sazināties ar mums | 
Bridgestone Baltics SIA

Biežāk uzdotie jautājumi - Izstrādājumi

» Ko nozīmē kodi uz riepas sānu malas?
Kodi uz riepas sniedz detalizētu informāciju par riepas tipu, tās konstrukciju un izcelsmi. Vidusmēra lietotājam interesantākā informācija ir iekļauta lielā un labi redzamā ciparu un skaitļu grupā, piemēram:

to var paskaidrot šādi:
195 – protektora platums milimetros;
70 – platuma un augstuma attiecība – šajā gadījumā tas norāda, ka sānu sienas augstums ir 70% protektora platuma;
R – norāda, ka riepai ir radiāla konstrukcija;
14 – balstgredzena diametrs collās;
91 – celtspējas indekss;
T – ātruma indekss.
» Kādas riepas iesakāt uzstādīt manam automobilim?
Ir būtiski, lai tiktu uzstādītas Jūsu automobilim piemērota tipa un izmēra riepas. Tā kā var nopirkt daudz lētu riepu, ir ieteicams izvēlēties pazīstamu zīmolu, piemēram, Bridgestone, kuru ražošanā tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas, lai nodrošinātu maksimālu drošību, komfortu un vadāmību, kā arī lielāku nodilumizturību, kas samazinās izmaksas uz vienu nobraukto kilometru.

Lai saņemtu papildu informāciju par to, kuru modeli izvēlēties, pārejiet uz mūsu automobiļu/riepu atlases lapu.
» Kādu veidu riepas jūs ražojat?
Bridgestone/Firestone ražo plašu riepu klāstu pasažieru automobiļiem, motocikliem un skūteriem, kravas furgoniem, mazas un lielas celtspējas kravas automobiļiem, autobusiem un tālsatiksmes autobusiem, lauksaimniecības iekārtām un mehānismiem, kā arī bezceļu transportlīdzekļiem, piemēram, zemes pārvietošanas tehnikai.
Uzņēmumā tiek ražotas arī sacīkšu riepas kartingiem un sacīkšu automobiļiem, ieskaitot tās, ko izmanto Ferrari un citas komandas F1 Pasaules čempionātos, kā arī ASV CART un IRL sēriju sacīkstēs. Bridgestone piegādā arī motociklu riepas motokrosam un motociklu ātrumsacīkstēm šosejā pa apli.
Eiropā parastās riepas parasti tiek pārdotas ar Bridgestone un Firestone zīmoliem.
Papildu informāciju par šīm precēm skatiet Bridgestone un Firestone tīmekļa vietnēs, uzklikšķinot uz vajadzīgās kategorijas nosaukumu.
» Kā riepas tiek ražotas?
Riepu ražošana ir sarežģīts daudzpakāpju process, kurā izmanto īpaši veidotus materiālus un iekšējās konstrukcijas, kas tiek mainītas atkarībā no paredzētā pielietojuma.
Vispārēju ražošanas procesa aprakstu skatīt sadaļā "Riepu ražošanas process", noklikšķinot uz darbību indeksa, lai aplūkotu dažādus ražošanas procesa posmus.

Kāds ir riepas garantijas laiks? Cik ilgi riepu var izmantot vai uzglabāt?
Papildu informāciju par šo jautājumu atradīsiet nodaļas "Drošība uz ceļiem" daļā Riepu garantijas laiks: pasažieru un vieglo kravas automobiļu riepu garantijas laiks, to skaitā rezerves riteņa riepai.