Bridgestone logo
По-русски | Globālā saite | Sazināties ar mums | 
Bridgestone Baltics SIA

Trail Wing TW301/TW302

Izbaudiet lieljaudas piedzīvojumus! Pilsētas un bezceļu braucējiem. Izbaudiet Trail Wing vispusīgās veiktspējas sniegto brīvību braukšanai gan ielās, gan dubļos, ko garantēs protektora raksts un izciļņi, kā arī riepas sastāvs.
Trail Wing TW301 un TW302 ir ceļu/bezceļu tipa riepas ar izceltu ceļu braukšanas veiktspēju, tādejādi padarot šīs riepas par ideālu izvēli motociklistiem, kuri lielākoties ar saviem bezceļu motocikliem brauc pa pilsētu ielām. Ievērojama uzmanība tika pievērsta līdzsvaram starp protektora rakstu, formu un riepas sastāvu, lai samazinātu atšķirības starp riepas veiktspēju uz slapja seguma, pat uz kanalizācijas lūku vākiem un krāsotiem ielu seguma fragmentiem.

Protektora raksts
Mēs esam arī uzlabojuši efektīvo protektora dizainu, samazinājuši noteku dēļ radītā nodiluma parādīšanos un samazinājuši stūres grīļošanos, braucot lielā ātrumā. TW301/TW302 saglabā bezceļu riepas izskatu, bet faktiski nodrošina izcilu veiktspēju uz koplietošanas ceļiem. Centrālā protektora daļa nodrošina stabilitāti taisnvirziena kustībā un ir konstruēta, lai mazinātu neregulāru nodilumu. Sānu daļas protektors ir veidots, lai nodrošinātu labu saķeri līkumos gan uz ceļiem, gan bezceļos.

Konstrukcija
Aizmugurējās riepās izmantotā DTC tehnoloģija sekmē ilgu nobraukumu un labu saķeri līkumos. TW302 ir vienīgais Trail Wing protektora raksts ar DTC tehnoloģiju, kas padara TW301/302 kombināciju par Bridgestone Trail Wing sērijas premium modeli.
Sīkāka informācija:
Trail Wing TW301/TW302

Nospiediet, lai palielinātu