Bridgestone logo
По-русски | Globālā saite | Sazināties ar mums | 
Bridgestone Baltics SIA

BT-011

Vairāk saķeres, nezaudējot vadāmību - jaunās Battlax BT-011 ir Bridgestone atbilde šim nepārtrauktajam izaicinājumam. Izstrādātas izmantojot jaunākās riepu ražošanas tehnoloģijas, Battlax BT-011 pieder jau nākamās paaudzes Battlax riepu modeļiem, kas paceļ augstāk latiņu veiktspējas kritērijiem: saķerei, vadāmībai, stabilitātei lielos ātrumos, veiktspējai uz slapja seguma un līdzsvarotībai. BT-011: 21.gadsimta jaunais standarts.

Sastāvs
Izstrādāts īpaši šai riepu modeļu sērijai, BT-011 jaunais silīcija dioksīda sastāvs nodrošina uzlabotu un ārkārtēju saķeres līmeni gan uz slapja, gan uz sausa seguma, nezaudējot riepas izturību lielos ātrumos.

Profils
Optimizētais BT-011 profils nodrošina maksimālu un konstantu spiedienu jebkurā noliekšanās leņķī, tādejādi uzlabojot gan saķeri, gan vadāmību. Tas bija iespējams tikai pateicoties kompleksai optimizācijai, izmantojot 3D-CTDM programmu - iespējams pašu progresīvāko un komplicētāko mūsdienu datorprogrammu. Pēc dinamiskas trīsdimensiju analīzes, 3D-CTDM programma palielina sānu stiprību un saglabā vienmērīgu kontakta spiedienu jebkurā izliekuma leņķī.

Protektora raksts
Priekšējais protektora zīmējums tika izstrādāts izmantojot vēl vienu progresīvu Bridgestone datortehnoloģiju programmu: akvaplanēšanas simulāciju programmu. Visas rievas ir modelētas, lai izspiestu ūdeni pašā efektīvākajā veidā. Priekšējās riepas protektors veido nemainīgu un stabilu kontaktu ar ceļa segumu. Kopā ar 3D-CTDM programmā izstrādāto profilu, šis unikālais priekšējās riepas protektora zīmējums atrisina vadāmības jeb saķeres problēmas.
Sīkāka informācija: