Bridgestone logo
По-русски | Globālā saite | Sazināties ar mums | 
Bridgestone Baltics SIA

BT-012

Jaunās Battlax BT-012 ir jaunākās Z kategorijas radiālās riepas, kas izstrādātas, lai sniegtu maksimālu sportisku veiktspēju ikdienas braukšanas apstākļos, nezaudējot ilgmūžību un drošību. Apgādāta ar jaunākajām Bridgestone tehnoloģijām un veidota pēc BT-010 parauga, Battlax BT-012 piešķir mūsdienu Hyper-sport motocikliem visas nepieciešamās riepas veiktspējas īpašības.

Sastāvs
Izstrādāts īpaši šai riepu modeļu sērijai, BT-012 jaunais silīcija dioksīda sastāvs nodrošina uzlabotu un ārkārtēju saķeres līmeni gan uz slapja, gan uz sausa seguma, nezaudējot riepas izturību braucot lielos ātrumos.

Profils
Optimizētais BT-012 profils nodrošina maksimālu un konstantu spiedienu jebkurā noliekšanās leņķī, tādejādi uzlabojot gan saķeri, gan vadāmību. Tas bija iespējams tikai pateicoties kompleksai optimizācijai, izmantojot 3D-CTDM programmu - iespējams pašu progresīvāko un komplicētāko mūsdienu datorprogrammu. Pēc dinamiskas trīsdimensiju analīzes, 3D-CTDM programma palielina sānu stiprību un saglabā vienmērīgu kontakta spiedienu jebkurā izliekuma leņķī.

Konstrukcija

Monospirāles lentas konstrukcija aizmugurējā riepā nodrošina labāku triecienu absorbēšanu un stabilitāti lielos ātrumos.

Protektora raksts
Priekšējais protektora zīmējums tika izstrādāts izmantojot vēl vienu progresīvu Bridgestone datortehnoloģiju programmu: akvaplanēšanas simulāciju programmu. Visas rievas ir modelētas, lai izspiestu ūdeni pašā efektīvākajā veidā. Priekšējās riepas protektors veido nemainīgu un stabilu kontaktu ar ceļa segumu. Kopā ar 3D-CTDM programmā izstrādāto profilu, šis unikālais priekšējās riepas protektora zīmējums atrisina vadāmības jeb saķeres problēmas. Agresīvais raksts aizmugurē nodrošina labāku vilkmi līkumos. Galvenās diagonālās rievas nodrošina optimālu stingrību un efektīvu siltumatdevi riepas ilgmūžībai lielos ātrumos.
Sīkāka informācija: