Bridgestone logo
По-русски | Globālā saite | Sazināties ar mums | 
Bridgestone Baltics SIA

BT-014

Izmantojot tehnoloģijas, kas attīstījušās pateicoties Bridgestone dalībai MotoGP sacīkstēs, Battlax-014 radiālās sērijas riepas ir veidotas, lai sporta motocikliem nodrošinātu maksimālu veiktspēju braucot pa koplietošanas ceļiem. Jaunajam riepu modelim ir uzlabota vadāmība gan uz sausa, gan slapja seguma, uzlabota saķere, stabilitāte, kalpošanas ilgums un braukšanas komforts. Jaunais protektora sastāvs un karkasa konstrukcija tiek izmantota gan priekšējo, gan aizmugurējo riepu modeļos, kur pēdējām ir Cap and Base konstrukcija. Tas ir apakšējais starpslānis, kas nodrošina daudz efektīvāku triecienu absorbēšanu. Labākai taisnvirziena kustībai papildus raksts ļauj izmantot rievu dažādos virzienus, lai kontrolētu deformācijas plašā izliekuma leņķa un ātruma diapazonā.
"S" formas rievojums priekšējās riepas protektora centrālajā daļā uzlabo vadīšanas īpašības un samazina atsitienu. Savukārt aizmugurējām riepām uzšuvju formas centrālās rievas nodrošina efektīvu ūdens izspiešanu un zemāku trokšņu līmeni.
Bridgestone HTSPC (augstas elastības īpaši piesātinātais kords) tērauda monospirāles joslas konstrukcija nodrošina paaugstinātu stiprību BT-014 aizmugurējās riepas apvalkam, kas samazina deformāciju riepas kontaktlaukumā. Papildus tam stiprināts ārējais loks palielina
Sīkāka informācija: