Bridgestone logo
По-русски | Globālā saite | Sazināties ar mums | 
Bridgestone Baltics SIA

BT-090

Iepazīstinām ar jauno, vidējās klases motocikliem paredzēto riepu modeli BT-090. Ar jaunāko Bridgestone tehnoloģiju palīdzību atjaunotais BT-090 modelis ir perfekts agresīvai braukšanai trasēs un pa koplietošanas ceļiem. Riepas stingrība rada labāku kontakta sajūtu pagriezienos, īpaši izslīdēšanas kontrolei sacensībās. Jaunais riepas sastāvs un protektora raksts sniedz uzlabotu saķeri un vadāmību gan uz sausa, gan slapja ceļa seguma, ar labāku stabilitāti lielos ātrumos un mazāku vibrāciju līmeni vienmērīgākai gaitai.

Sastāvs
Augstas saķeres sastāvs vidējās klases motocikliem. Uztur augstu saķeres līmeni no starta līdz finišam neatkarīgi no temperatūras.

Protektora raksts
Jaunais protektora raksts uzlabo riepas vertikālu un horizontālo stingrību. Mazāks rievu skaits riepas izliekumos nodrošina labāku saķeri ar sausu segumu un motocikla kontroli līkumos, savukārt papildus rievas centrālajā daļā uzlabo veiktspēju uz slapja seguma.

Profila un protektora ietekme
Riepas sānu augstāka stingrība palielina saķeri līkumos. Labāka izslīdēšanas kontrole nodrošina vieglāku trajektoriju noturību. Uzlabota ātruma stabilitāte un mazāks vibrāciju līmenis labākam braukšanas sniegumam.

Konstrukcija
Kevlara monospirāles josla aizmugurējās riepas modelim.
Sīkāka informācija: