Bridgestone logo
По-русски | Globālā saite | Sazināties ar mums | 
Bridgestone Baltics SIA

BATTLAX R10 EVO

Šis būs atmiņā paliekošs brauciens.

Patiesi sportiska veiktspēja
Ir laiks uzņemt apgriezienus ar jaunākajām Battlax Racing R10 EVO riepām. Tās apvieno revolucionāru konstrukciju un materiāla sastāvu, lai patiesi pārbaudītu, uz ko ir spējīgs jūsu motocikls.

Neticams pagrieziena ātrums
Vēlaties traukties cauri līkumiem, it kā to nemaz nebūtu? Uzticieties Bridgestone uzlabotajai MotoGP™ tehnoloģijai, kas iztaisnos spēkratu pēc katra pagrieziena.

Nepārspējama vadāmība
Kad beidzot šķiet, ka zināt, ko nozīmē precizitātes kontrole, Bridgestone pilnībā izmaina šī jēdziena būtību. Labāka priekšējās riepas saķere pagriezienos un lielāka aizmugurējās riepas stabilitāte ļauj vadīt motociklu kā nekad agrāk.

Perfekta pielāgošanās
Vai vēlaties plašāku pagrieziena trajektoriju izvēli un ātrāku iztaisnošanos pēc līkuma? Jūsu vēlme ir izpildīta! Uzticieties Battlax R10 EVO riepām – tās vienmēr nodrošina nepieciešamo saķeri īstajā brīdī.

Nemainīgs sniegums
Iegūstiet paļāvību un pārliecību, kas nepieciešama, lai patiesi pārbaudītu motocikla iespēju robežas. To garantē stabila velkošās ass riepas saķere jebkurā temperatūrā, kas turklāt sniedz arī papildu priekšrocību – ilgāku riepas mūžu.

Par 10 % lielāks priekšējās riepas saskares laukums ievērojami vairo saķeri pagriezienos un uzlabo apļa laiku.
Lielāks aizmugurējās riepas saskares laukums uzlabo vilktspēju, sānu saķeri un stabilitāti neatkarīgi no sānsveres leņķa vai temperatūras.
Uzlabotā MotoGP™ sastāva tehnoloģija ļauj optimālāk izmantot iesildīšanās posmu straujākai brauciena uzsākšanai.
Īpaši izstrādātas 3D rievas veicina bremzēšanas stabilitāti, lai varat ilgāk un lielākā ātrumā tuvoties katram līkumam.
Savukārt pagriezienā optimizētas vertikālās rievas nodrošina teicamu kontroli pat slīdē un vadāmību katrā līkumā.
Uzlabota sānu un vilkmes saķere sniedz plašāku pagrieziena trajektoriju izvēli, ļauj straujāk izbraukt līkumu un ātrāk iztaisnot spēkratu. 
Sīkāka informācija: