Bridgestone logo
По-русски | Globālā saite | Sazināties ar mums | 
Bridgestone Baltics SIA

BATTLAX S20 EVO

Labākās Hypersport riepas kļuvušas vēl labākas.

Elpu aizraujošs sniegums
Ātrums, ātrums un vēlreiz ātrums. Battlax Hypersport S20 EVO riepas, kas izstrādātas pēc Bridgestone MotoGP™ riepu tehnoloģijas, spēj vēl daudz vairāk nekā to jau tā lieliskie priekšteči.

Nepārspējama vadāmība
Sajūtiet spēku savās plaukstās katrā pagriezienā. Viegla vadāmība pagriezienos, teicama aizmugures saķere un uzlabota stabilitāte paver ceļu jauniem izaicinājumiem.

Ilgāks riepas dzīves cikls
Revolucionāra konstrukcija un materiāla sastāvs nodrošina ilgāku riepas mūžu, lai aizvestu jūs tālāk nekā jebkad.

Maksimāla saķere
Izjūtiet atšķirību, braucot ar riepām, kas patiešām pieķeras ceļa segumam, garantējot straujāku paātrinājumu, labāku bremzēšanu un manevrētspēju.

Uzticama veiktspēja mitros apstākļos
Lietus vairs nebojā braukšanas prieku! Battlax Hypersport S20 EVO riepas ir vienlīdz uzticamas arī mitrumā – tās nodrošina stabilitāti, bremzēšanu un vadāmību jebkuros apstākļos.

Uzlabota piecu šķiedru josta ievērojami paaugstina priekšējās riepas izturību un veicina riepas reakciju un vadāmību.
Palielināts aizmugurējās riepas borta pildījums un elastīga josta nodrošina lielāku vertikālo izturību un sānu stingrību
Aizmugurējai riepai izmantota NanoPro-Tech™ piecu kārtu sastāva (5LC) tehnoloģija, kas veicina saķeri gan uz mitra, gan sausa seguma un ievērojami paildzina riepas mūžu.
Izteiktas centra rievas gādā par visaugstāko saķeri maksimālai pārliecībai mitros apstākļos.
Īpaši izstrādātas riepas pleca rievas sniedz līdz šim neredzētu stabilitāti un atbalstu pagriezienos pat lielākajos sānsveres leņķos.
Optimizēts saskares laukums uzlabo saķeri kā mitros, tā sausos apstākļos, veicinot stabilitāti un drošu vadāmību arī lielā ātrumā. 
Sīkāka informācija: