Bridgestone logo
По-русски | Globālā saite | Sazināties ar mums | 
Bridgestone Baltics SIA

BT-021

Pēc pasaules līmeņa veiktspējas standartu uzstādīšanas sporta tūrisma motociklu riepām ar slaveno BT-020 modeli, Bridgestone ir devies tālāk. Tā pēctecis, jaunā BT-021 ir īstena luksus sporta riepa ar pārliecinošu priekšējās ass izjūtu, augstu stabilitāti gan uz ātrgaitas šosejām, gan līkumotos ceļos, stipru saķeri uz slapja un sausa seguma, kā arī teicamu triecienu absorbēšanas spēju komfortam garos pārbraucienos. Tā pārspēj BT-020 veiktspēju visos galvenajos kritērijos, ieskaitot lielu nobraukumu visos braukšanas režīmos.
BT-021 ir pirmā Bridgestone riepu sērija, kurā monospirāles josla (MSB) tiek izmantota gan priekšējās, gan aizmugurējās riepas konstrukcijā. Kopā ar HTSPC (augstas elastības superpiesātinātā korda) tehnoloģijas nodrošināto riepas stingrību, MSB konstrukcija riepas stabilitātes un triecienu absorbēšanas īpašības paceļ jaunā līmenī.
Atšķirīgais jaunā dizaina protektora raksts ar plašu šķērsenisko rievojumu priekšējās riepas centrālajā daļā nodrošina augstākās kvalitātes vadāmību un stūrēšanas precizitāti. Arī nobraukuma testi uzrādīja labāku noturību pret nevienmērīgu nodilumu salīdzinot ar savu priekšgājēju: BT-020 modeļa riepu.
Sīkāka informācija: