Bridgestone logo
По-русски | Globālā saite | Sazināties ar mums | 
Bridgestone Baltics SIA

BT-023

Izstrādājot jauno Battlax BT-023 riepu modeli, Bridgestone fokusējās uz saskanīgu augstas kvalitātes sniegumu gan sportiskai, gan tūrisma braukšanai. Apvienojot labus ilgmūžības un slapja seguma veiktspējas kvalitātes tūrisma braukšanā ar labām saķeres un kontrolējamas vadāmības īpašībām sportiskai braukšanai, Battlax BT-023 sniedz plašas izvēles iespējas lielo motociklu īpašniekiem.

Noturīga veiktspēja sporta tūrisma braukšanai
2010.gada februārī, prezentējot jauno Battlax BT-023 riepu modeli, Bridgestone mērķis bija stiprināt savu piedāvājumu sporta/tūrisma motociklu riepu segmentā. Progresīvais jaunais riepu modelis būtiski uzlaboja sava priekšgājēja veiktspējas rādītājus: gan nozīmīgajos tūrisma braukšanas rādītājos kā kalpošanas laiks un sniegums uz slapja seguma, gan arī piepildot prasīgo sporta braucēju vēlmes vadāmības kritērijos.

Nobraukums - sniegums uz slapja seguma
Pateicoties jauna dizaina protektoru rievojumam un Silica Rich Ex sastāvam ar "RC polimēriem", riepas nodrošina izcilu kalpošanas ilgumu un saķeri līkumos uz slapja ceļa seguma.

Komforts un stabilitāte
Priekšējo un aizmugurējo riepu konstrukcijā izmantojot Bridgestone praksē pārbaudīto monospirāles joslas tehnoloģiju, saķeres, triecienu absorbēšanas un taisnvirziena kustības stabilitātes īpašības tiek nodrošinātas augstākajā līmenī.
Aizmugurējai riepai ir izmantots 3-kārtu sastāvs (3LC), kur sastāvs riepas sānu daļā sniedz pārliecinošu saķeri līkumos, bet centrālās daļas sastāvs ar savu plašo kontakta laukumu palielina gaitas stabilitāti un plūdumu. Rezultāts ir pārliecinošs brauciens ar bagātīgu atgriezenisko reakciju un drošu kontakta sajūtu visos apstākļos.
Battlax BT-023 ir pieejama priekšējo riepu modeļiem 5 izmēros (60 līdz 80 profila) un aizmugurējo riepu modeļiem 7 izmēros (50 līdz 70 profila). Papildus izvēlei ir paredzēts arī īpaši smagajiem motocikliem, kā, piemēram, BMW K1300GT paredzēts izmērs (120/70ZR17 un 180/55ZR17). Ar speciālu protektora rakstu un diagonālo konstrukciju priekšējām riepām, kombinācijā ar monospirāles joslas +1 papildus joslas konstrukciju aizmugurējām riepām, šis modelis piešķir smagajiem motocikliem vieglāku vadāmību, precīzāku bremzēšanu un ilgāku kalpošanas laiku.
Jaunās Battlax BT-023 Eiropas tirgū ir pieejams kopš 2010.gada februāra.
Sīkāka informācija: