Bridgestone logo
По-русски | Globālā saite | Sazināties ar mums | 
Bridgestone Baltics SIA

Battle Wing BW501/BW502

Sportiskāks brauciens, nezaudējot saķeres, stabilitātes vai nodiluma kvalitāti.
Bridgestone, domājot par augošo pieredzes bagāto piedzīvojumu motobraucēju skaitu, izstrādājusi tiem jaunās Battle Wing BW501 un BW502 riepas.
Tie ir pieredzējuši motociklisti, kam ceļošana ir asinīs. No pilsētas ielām un 3 joslu maģistrālēm līdz dubļainiem ceļiem un kalnu serpentīniem, viņi meklē jaunas sajūtas savos motobraukšanas piedzīvojumos. Viņi izvēlas bezceļu spējas un imidžu - nezaudējot nevienu no bezceļu riepas veiktspējas pamatvērtībām.
Tieši šo apsvērumu dēļ īpaši jaunāko piedzīvojumu sporta motociklu braucējiem Bridgestone ir izstrādājis Battle Wing - Trail Wing sērijas pēcteci. Šīs jaunās riepas apvieno raupju bezceļu riepu izskatu ar augstāku šosejas sporta riepu veiktspēju, ilgāku kalpošanas laiku ar daudz komfortablāku braukšanu.

Uzlabota priekšējās riepas saķere un vadāmība
BW501 priekšējās riepas protektora zīmējumam ir atšķirīgs bezceļu riepas izskats, tomēr ar 21% negatīvo attiecību un 5 mm protektora dziļumu, tā nodrošina lielu riepas saskari ar ceļu papildus saķerei un ilgākam kalpošanas laikam. Saķere uz slapja seguma ir uzlabota, V-veida rievu blokos iestrādājot īsas diagonālas rievas, un izmantojot speciālu augstas saķeres gumijas sastāvu. Jauns profils un slīpu pamatrievu sērijas nodrošina labāku, daudz sportiskāku vadāmību un kontakta sajūtu ar ceļu.

Vairāk stabilitātes un saķeres uz slapja seguma piedziņas riepai
Battle Wing BW502 aizmugurējai riepai ir ar HTSPC (augstas elastības īpaši piesātinātā korda) konstrukciju un jaunu tērauda monospirāles joslu uzlabots profils. Tas riepai nodrošina lielāku saspiešanas stingrību un mazāku kontaktvirsmas deformāciju, būtiski uzlabojot motocikla stabilitāti gan izbraucot līkumus, gan taisnvirziena kustībā lielos ātrumos, kā arī samazinot nevienmērīgu nodilumu. 16% porainība, īpašs sastāvs un diagonālās pamatrievas nodrošina izcilu saķeri uz slapjas virsmas, kamēr 9 mm protektora dziļums garantē ilgu kalpošanas laiku.
Sākotnējā fāzē Bridgestone jaunās Battle Wing riepas ir pieejamas visizplatītākajos ceļojumu motociklu riepu izmēros (110/80R19 un 150/70R17) un tās ir prefekti piemērotas tādiem modeļiem kā Honda Varadero, Suzuki V-Storm, BMW R1150/1200GS, Kawasaki KLV1000, Triumph Tiger un Aprilia Capanord. Pārējie izmēri tiks piedāvāti tirgū jau tuvākā gada laikā.
Sīkāka informācija:
Battle Wing BW501/BW502

Nospiediet, lai palielinātu
Battle Wing BW501/BW502 Rear

Nospiediet, lai palielinātu