Bridgestone

OLIMPISKO SPĒĻU PARTNERIS

Bridgestone logo and Olympic rings on a gold medal on black background.

PIEPILDIET SAPNI PAR JEBKURU CENU

Neviens par olimpieti nepiedzimst. Lai par to kļūtu, nepieciešama ne vien izturība un ātrums, bet arī koncentrēšanās spēja un noturība. Bridgestone to zina. Viņi raugās, lai cilvēki būtu uz pareizā ceļa, palīdz virzīties uz mērķi un piepildīt sapni par jebkuru cenu.

Ar lepnumu palīdzam nodrošināt iespējami labākās olimpiskās spēles

Mūsu ieguldījums 2020. gada Tokijas olimpiskajās spēlēs

Mēs ļoti lepojamies, ka palīdzam nodrošināt vienas no efektīvākajām un ilgtspējīgākajām spēlēm mūsu sportistiem, faniem un organizatoru pilsētai. Mēs nodrošinām savus izstrādājumus visiem 2020. gada Tokijas spēļu autoparka transportlīdzekļiem, un tūkstošiem mūsu darbinieku brīvprātīgi piesakās palīdzēt.
Peldētājs atklātā ūdenī

PIEPILDIET SAPNI PAR JEBKURU CENU

Neviens par olimpieti nepiedzimst. Par olimpiešiem kļūst. Lai par tiem kļūtu, nepieciešams kas vairāk nekā izturība un ātrums. Viņi iemieso absolūtas koncentrēšanās spējas ceļā uz savu sapņu piepildījumu. Mēs jau desmitgadēm ilgi palīdzam nenovirzīties no mērķa un atzinīgi novērtējam tos, kuri ir uz pareizā ceļa. Neatkarīgi no tā, kurp ceļš aizvedīs, neatkarīgi no ceļa apstākļiem — tā ir mūsu aizraušanās. Lai ko jūs vēlētos sasniegt — olimpisko slavu vai ikdienišķu mērķi —, neapstājieties! Palieciet patiess pret sevi. Piepildiet sapni par jebkuru cenu.