Šajā attēlā redzams sānu skats uz komerciālo autoparku, kas brauc pa ceļu ar Bridgestone kravas automašīnu riepām.

Apskatīt visu klāstu.

KRAVAS AUTOMAŠĪNU RIEPAS TĀLIEM PĀRVADĀJUMIEM

Bridgestone šosejas riepas palīdz samazināt degvielas patēriņu, oglekļa emisijas un autoparka kopējās ekspluatācijas izmaksas, nemazinot riepu veiktspēju.

KRAVAS AUTOMAŠĪNU RIEPAS REĢIONĀLIEM PĀRVADĀJUMIEM

Bridgestone universālajās riepās izmantotas jaunākās tehnoloģijas, lai nodrošinātu izcilu nobraukumu, saķeri un izturību visdažādākajām riepām.

AUTOBUSU RIEPAS BRAUKŠANAI PILSĒTĀ

Bridgestone pilsētas riepas tiek galā ar pilsētas braukšanai raksturīgajām problēmām, lai nodrošinātu ērtu un ilgtspējīgu braukšanu pilsētā.

STARPPILSĒTU AUTOBUSU RIEPAS

Bridgestone autobusu riepu vissezonas īpašības nodrošina ērtu braukšanu gan autovadītājiem, gan pasažieriem.

Home Teaser Image

ATKLĀJIET BRIDGESTONE DURAVIS R002 RIEPU KLĀSTU.

KRAVAS AUTOMAŠĪNU RIEPAS STARPPILSĒTU UN IEKŠPILSĒTU IZPLATĪŠANAI

Bridgestone riepas vieglajām un vidējas klases kravas automašīnām piedāvā daudzpusību un izturību, kas uzņēmumiem vajadzīgas, lai nodrošinātu savlaicīgu piegādi pilsētās un to apkārtnē.

KRAVAS AUTOMAŠĪNU RIEPAS JAUKTIEM PĀRVADĀJUMIEM UN DARBĪBĀM

Bridgestone mild on/off road klāsta riepas ir paredzētas būvniecības un inženiertehniskā transporta nozarēm un nodrošina izcilu saķeri, nobraukumu un izturību.

KRAVAS AUTOMAŠĪNU RIEPAS BEZCEĻU DARBA OBJEKTIEM

Bridgestone severe on/off klāsta riepas ir ideāli piemērotas smagu kravu pārvadāšanai sarežģītos apstākļos, būvlaukumos, raktuvēs vai karjeros.

RIEPAS DAŽĀDIEM ZIEMAS APSTĀKĻIEM

Bridgestone ziemas riepas nodrošina izcilu veiktspēju un precīzu vadāmību, lai autovadītāji justos mierīgi, braucot sarežģītos apledojuma un sniega apstākļos.

Home Teaser Image

ATKLĀJIET BRIDGESTONE ECOPIA H002 RIEPU KLĀSTU.

Jūs varētu arī interesēt...

Fleetcare

Viena mobilitātes partnera piedāvāts risinājums jūsu uzņēmējdarbības veicināšanai, radīts atbilstoši jūsu vajadzībām, izmantojot modulāru un elastīgu pieeju. Pierādīts šodien. Gatavs rītdienai.

Bandag protektoru atjaunošanas risinājumi

Bandag, kas ir pasaules līderis protektoru atjaunošanas risinājumu jomā, apvieno vairāk nekā 60 gadu pieredzi nozarē ar bezkompromisa uzticību drošībai, uzticamībai un ilgtspējībai. Mūsu daudzveidīgais produktu klāsts nodrošina nobraukumu un veiktspēju, kas ir salīdzināmi ar jaunām augstākās klases riepām, bet to izmaksas ir mazākas, tādējādi samazinot kopējās riepu izmaksas uz vienu kilometru.

Bandag atslēgas vizualizācija
Oriģinālais aprīkojums

Bridgestone oriģināliekārtas (OE) riepas atbalsta kravas automobiļu un autobusu unikālās īpašības, lai palīdzētu tiem sasniegt izcilu veiktspēju. Apskatiet jaunākās Bridgestone oriģinālās riepas jauniem vidējas un smagas kravnesības transportlīdzekļiem.

Šajā attēlā redzams komerciālo autoparku transportlīdzekļu klāsts, kas ir atkarīgs no Bridgestone oriģinālā aprīkojuma riepām.

IZPĒTĪT VAIRĀK