Šajā attēlā redzami motociklisti, kas saulrieta laikā stāv pie saviem motocikliem, kas aprīkoti ar Bridgestone riepām

MOTOCIKLU RIEPAS

Apskatīt visu klāstu

VAI MEKLĒJAT MOTOCIKLA RIEPAS?

Atrodiet savam motociklam piemērotāko Bridgestone riepu.

Superlative on-track performance

Pasaules klases sacīkšu riepas, kas ietver jaunākos tehnoloģiju sasniegumus, lai nodrošinātu izcilu saķeri un vadāmību trasē.

Excellent grip on and off the track

Izbaudiet sava sporta motocikla potenciālu ar Bridgestone. Šī specializētā sērija koncentrējas uz saķeri, veiktspēju uz slapjas virsmas un nodiluma samazināšanu.

Comfortable and long-lasting ride

Uzlabojiet savu pārliecību uz ceļa ar Bridgestone tūrisma riepām. Nodrošina izcilu veiktspēju uz slapja ceļa, labāku vadāmību uz sausa ceļa un ilgāku riepu kalpošanas laiku.

Ideal choice for city riding

Ar Bridgestone motorolleru riepām droši pārvietojieties pa pilsētu. Šīs riepas ir ideāli piemērotas braukšanai pilsētā, jo ir uzticamas visu gadu un izturīgas.

Tailor-made tyres for motorbikes

Iegādājieties personalizētas Bridgestone riepas, kas atbilst jebkura motocikla vajadzībām, neatkarīgi no tā, vai tās nodrošina lielisku nobraukumu, vadāmību vai komfortu.

Lasting on and off-road performance

Neatkarīgi no tā, vai esat nobraucis tūkstošiem kilometru pa visu valsti, vai esat devies izpētīt apkārtni, Bridgestone piedzīvojumu riepas ir ideāli piemērotas jebkuram ceļojumam.

Versatile for all types of terrain

Bridgestone bezceļu riepas ar augstu veiktspēju, daudzpusību un modernākajām tehnoloģijām palīdz pārvarēt visu veidu apvidus.

Atrast izplatītāju

Meklēt izplatītāju savā reģionā, ievadot savu pasta indeksu vai pilsētu

Use my current location

Nav rezultātu

alt text

IZPĒTĪT VAIRĀK