This image shows a bird's-eye view of a picturesque landscape with a city in the distance and a winding empty road.

Atklājiet visu klāstu

Pārvaldi braucienu, pat lietainā dienā

Turanza ir augstākās klases vasaras riepu modelis, kas sniedz autovadītājam pārliecību un kontroli uz ceļa gan slapjos, gan sausos apstākļos.

Pārvaldi braucienu, visas ziemas garumā

Blizzak ir ziemas riepas, kas piemērotas maigiem, mēreniem un bargiem ziemas apstākļiem. Autovadītāji var paļauties uz Blizzak, ka brauciens būs drošs arī neparedzamos ziemas apstākļos.

Pārvaldi braucienu, neatkarīgi no gadalaika

Weather Control ir augstākās klases vissezonas riepu modelis, kas apvieno vasaras un ziemas riepu īpašības, tādējādi nodrošinot lielisku sniegumu un komfortu visa gada garumā.

Pārvaldi braucienu, pamodini savas sajūtas

Potenza ir augstas veiktspējas riepa. Izcila stabilitāte pagriezienos un uz taisna ceļa, kā arī bremzēšanas sniegums rada nepārspējamu braukšanas pieredzi.

Pārvaldi braucienu, lai vai kāds būtu ceļš

Dueler riepas piemērotas gan ceļiem, gan bezceļiem – tās nekad nepievils. Tās optimizētas tā, lai sniegtu maksimālu aizsardzību, dodoties pretī jauniem izaicinājumiem jebkādos apstākļos.

Klasē labākā degvielas efektivitāte un saķere uz slapja seguma

Ecopia prioritāte ir degvielas efektivitāte, nezaudējot veiktspēju. Īpaši zema rites pretestība samazina jebkuras automašīnas degvielas patēriņu un uzlabo braukšanas komfortu.

Pārvaldi savu braucienu un attīsti savu biznesu

Duravis ir lielisks risinājums gan komerciālajam, gan privātajam transportam. Samaziniet izdevumus, uzlabojiet efektivitāti un saglabājiet kontroli visa gada garumā ar vienu riepu komplektu.

General Use riepas ir lielisks stabilitātes un komforta apvienojums. Tās garantē nemainīgu veiktspēju, lielu nobraukumu, kā arī vienmērīgu un klusu braucienu.