Turanza All Season 6 JAUNUMS

Noklikšķiniet un velciet

Turanza All Season 6 JAUNUMS

 ENLITEN logo

 

VISSEZONAS RIEPAS VIEGLAJĀM AUTOMAŠĪNĀM / 4X4

 

Brauciet ar pārliecību, pat ja līst lietus vai snieg sniegs. Neatkarīgi no gadalaika Turanza All Season 6 nodrošina drošību un kontroli neatkarīgi no tā, vai braucat līkumā uz šosejas vai pilsētā ir pēkšņi jābremzē.

Noklikšķiniet un velciet
  • Izcili bremzēšanas rezultāti visos gadalaikos 1
  • Izcila veiktspēja uz apsniguša ceļa 2
  • Pirmšķirīgs nobraukums 3

ENLITEN logo   Gatavas elektriskajiem transportlīdzekļiem: riepas ir izstrādātas, lai atbilstu īpašajām elektrisko transportlīdzekļu prasībām.

 

ENLITEN ir modernāko tehnoloģiju kombinācija, kas nodrošina maksimālu drošību, izcilu riepu veiktspēju un uzlabotas ilgtspējības īpašības, vienlaikus nodrošinot, ka Bridgestone riepas ir gatavas lietošanai ar elektriskajiem transportlīdzekļiem.

 

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Lejupielādēt riepu izmēru tabulu TURANZA All Season 6

Lejupielādēt Turanza All Season 6 riepu izmēru tabulu

RW-DRIVE 001

R-DRIVE 002

ENLITEN Technology

Enliten information chart

Tehniskās īpašības un priekšrocības

Savienojuma ilustrācija

OPTIMIZĒTA MOLEKULĀRĀ SAVIENOJUMA FORMULA

Lai uzlabotu bremzēšanas rezultātus

Jauna maisījuma sastāva formula uzlabotai saskarei ar ceļa virsmu, veiktspējas līdzsvaram un labākai nodilumizturībai.

Virzienveida protektora raksta ilustrācija

VIRZIENVEIDA PROTEKTORA RAKSTS

Uzlabo sānisko saķeri ar sniegu vilces režīmā un ūdens novadīšanas funkciju​

Bloka ilustrācija

BLOKU MALU GROPES

Labākai bremzēšanai uz sausa ceļa un lielākam nobraukumam

"Nošķelto bloka malu dizains ar iegrieztām gropēm, pielāgots protektora zīmējumam, lai optimizētu saskares laukumu, nemazinot bloka stingrību."

2D lameļu  ilustrācija

2D LAMELES

Lai uzlabotu bremzēšanu uz apsniguša ceļa

Palielināts lameles augstums, lai uzlabotu sniega aizturēšanu manevru laikā kā arī uzlabota bloku stingrība un  bremzēšanu uz slapjas un sausas virsmas.

Ilustrācija ar kabatām centrā/plecu daļā

CENTRĀLĀ PLECU BLOKĀ PAPILDUS KABATAS

Papildus saķeres nodrošināšanai

Papildu padziļinājumi galvenajās rievās, lai veicinātu sniega aizturēšanu.

Juridiskais paziņojums

Testi, ko veicis TÜV SÜD pēc Bridgestone pieprasījuma 2023. gada februārī Bridgestone EUPG (Itālija), Bridgestone SPG (Zviedrija) un ATP Papenburg (Vācija) rūpnīcās, ar Volkswagen Golf VIII riepām 205/55 R16 94V XL Turanza All Season 6, salīdzinot ar galveno konkurentu rādītājiem tajā pašā segmentā: Michelin CrossClimate 2, Continental AllSeasonContact un Goodyear Vector 4Season Gen3. TÜV SÜD Ziņojuma Nr. 713281374.

1 Bremzēšana uz slapja ceļa (no 80 km/h līdz 20 km/h, attālums metros): Bridgestone (27,2), Continental (28,3), Goodyear (28,9), Michelin (31,4). Bremzēšana uz sausa ceļa (no 100 km/h līdz 0 km/h, attālums metros): Michelin (37,8), Bridgestone (38,6), Continental (41,3), Goodyear (42,3). Bremzēšana sniegā (no 40 km/h līdz 5 km/h, attālums metros), Michelin (17,1), Bridgestone (17,3), Goodyear (17,5), Continental (18,0).

2 Otrais labākais rezultāts sniega apstākļos (paātrinājums, bremzēšana, sānu saķere, vadāmība), vidējais novērtējums %: Michelin (101,5%), Bridgestone (100%), Goodyear (96,4%), Continental (95,8%).

3 Pamatojoties uz iekšējiem testiem, kas veikti ar Bridgestone Turanza All Season 6 un Bridgestone Weather Control A005 EVO, ats. 205/55 R16.