Attīstiet savu biznesu

Integrētais riepu un autoparka pārvaldības risinājums

Viena mobilitātes partnera piedāvāts risinājums jūsu uzņēmējdarbības veicināšanai, radīts atbilstoši jūsu vajadzībām, izmantojot modulāru un elastīgu pieeju. Pierādīts šodien. Gatavs rītdienai.

RIEPU PĀRVALDĪBA

Individuāli pielāgoti riepu pārvaldības risinājumi, ko atbalsta modernākās tehnoloģijas un ērtas sistēmas un procesi.

AUTOPARKA PĀRVALDĪBA

Pilnveidojiet sava uzņēmuma darbību ar Webfleet ‒ Eiropā labāko autoparka pārvaldības risinājumu.

INTEGRĒTI RISINĀJUMI

Riepu un autoparka pārvaldības risinājumu apvienošana, lai nodrošinātu maksimālu ērtību un palielinātu jūsu autoparka vērtību.

ATKLĀJIET FLEETCARE

FLEETCARE SNIEGTIE IEGUVUMI

Samazinātas ekspluatācijas izmaksas

Veiciniet ietaupījumus visās darbībās, pateicoties prognozējamai apkopei, optimālai resursu izmantošanai un degvielas taupīšanas programmām.

Maksimāla klientu apmierinātība

Palīdzam jums nodrošināt klientiem prognozējamus pakalpojumus, maksimāli palielinot darbspējas laiku un uzlabojot darba plūsmas pārvaldību.

Laika ietaupījums

Uzlabojiet procesus, atbrīvojiet resursus un ietaupiet vērtīgu laiku, lai virzītu savu uzņēmumu uz priekšu.

Atbalsts autoparka atbilstības nodrošināšanai

Ar Fleetcare nodrošināsim, ka jūsu resursi būs optimālā stāvoklī, un sniegsim atbalstu, kas ir nepieciešams, lai ievērotu satiksmes un transporta noteikumus.

Drošības un aizsardzības nodrošināšana

Pateicoties profilaktiskai riepu apkopei, nodrošinām, ka jūsu resursi ir droši un aizsargāti. Resursu izsekošana 24 stundas diennaktī un transportlīdzekļu diagnostika reāllaikā.

Ilgtspējīgas nākotnes veidošana

Maršruta pilnveidošana, videi draudzīga braukšana, ilgāks riepu kalpošanas laiks... Fleetcare piedāvā pilnu risinājumu kopumu, lai taupītu degvielu un mazinātu ekoloģisko ietekmi.

RIEPU PĀRVALDĪBA

Mūsu riepu pārvaldības risinājumi ir izstrādāti, lai mazinātu riepu ekspluatācijas izmaksas, saglabātu jūsu transportlīdzekļus uz ceļa un nodrošinātu jums maksimālu ērtību. Sākot ar katras darbības unikalitāti, nepārtraukti uzraugām jūsu prasības un rodam labākos produktus, pakalpojumus un risinājumus jūsu autoparkam. Izmantojam vismodernākās tehnoloģijas, modernas riepu pārvaldības sistēmas un profesionālu pakalpojumu sniedzēju tīklu, lai nodrošinātu maksimālu vērtības ieguvi un veicinātu jūsu uzņēmuma panākumus.

AUTOPARKA PĀRVALDĪBA

Pilnveidojiet sava uzņēmuma darbību ar Webfleet ‒ Eiropā labāko autoparka pārvaldības risinājumu. Tas ir radīts, lai maksimāli izmantotu jūsu transportlīdzekļus un braukšanas datus, izsekotu jūsu resursus, palielinātu ražīgumu un mazinātu izmaksas. Mūsu piedāvājumā ir arī specializēti risinājumi videi draudzīgai un drošai braukšanai, optimālai darbplūsmas/tahogrāfa/elektroautomobiļa pārvaldībai un citi. Varam viegli integrēt Webfleet un mūsu partneru lietojumprogrammas jūsu esošajās uzņēmuma sistēmās, lai vēl vairāk uzlabotu jūsu darbību.

INTEGRĒTI RISINĀJUMI

Ar Fleetcare varat apvienot mūsu riepu un autoparka pārvaldības portfeļa priekšrocības vienā risinājumā. Līdztekus tam, ka ir ērti strādāt ar vienu partneri, tas sniedz arī papildu ieguvumus, pateicoties apvienoto datu iespējām. Piedāvājam modulāru un elastīgu risinājumu, lai pārvaldītu jūsu resursus gudrā, datos balstītā un automatizētā veidā. Fleetcare nodrošina savienotu un prognozējamu riepu uzraudzību un apkopi, veicina degvielas efektivitāti visā autoparkā un piedāvā īpašus risinājumus jūsu piekabēm. Šādi attīstām jūsu biznesu.