Vieglo automašīnu, 4x4 un mikroautobusu riepas

Atklājiet visu klāstu

This image shows a bird's-eye view of a picturesque landscape with a city in the distance and a winding empty road.

Turanza

Pārvaldi braucienu, pat lietainā dienā
Turanza ir augstākās klases vasaras riepu modelis, kas sniedz autovadītājam pārliecību un kontroli uz ceļa gan slapjos, gan sausos apstākļos.

Blizzak

Pārvaldi braucienu, visas ziemas garumā
Blizzak ir ziemas riepas, kas piemērotas maigiem, mēreniem un bargiem ziemas apstākļiem. Autovadītāji var paļauties uz Blizzak, ka brauciens būs drošs arī neparedzamos ziemas apstākļos.

Weather Control

Pārvaldi braucienu, neatkarīgi no gadalaika
Weather Control ir augstākās klases vissezonas riepu modelis, kas apvieno vasaras un ziemas riepu īpašības, tādējādi nodrošinot lielisku sniegumu un komfortu visa gada garumā.

Potenza

Pārvaldi braucienu, pamodini savas sajūtas
Potenza ir augstas veiktspējas riepa. Izcila stabilitāte pagriezienos un uz taisna ceļa, kā arī bremzēšanas sniegums rada nepārspējamu braukšanas pieredzi.

Dueler

Pārvaldi braucienu, lai vai kāds būtu ceļš
Dueler riepas piemērotas gan ceļiem, gan bezceļiem – tās nekad nepievils. Tās optimizētas tā, lai sniegtu maksimālu aizsardzību, dodoties pretī jauniem izaicinājumiem jebkādos apstākļos.

Ecopia

Klasē labākā degvielas efektivitāte un saķere uz slapja seguma
Ecopia prioritāte ir degvielas efektivitāte, nezaudējot veiktspēju. Īpaši zema rites pretestība samazina jebkuras automašīnas degvielas patēriņu un uzlabo braukšanas komfortu.

Duravis

Pārvaldi savu braucienu un attīsti savu biznesu
Duravis ir lielisks risinājums gan komerciālajam, gan privātajam transportam. Samaziniet izdevumus, uzlabojiet efektivitāti un saglabājiet kontroli visa gada garumā ar vienu riepu komplektu.

General Use

General Use riepas ir lielisks stabilitātes un komforta apvienojums. Tās garantē nemainīgu veiktspēju, lielu nobraukumu, kā arī vienmērīgu un klusu braucienu.

Atrast pārstāvi

Meklējiet pārstāvi, norādot savu pasta indeksu vai pilsētu

This image shows an empty road in a green landscape.