Turanza

T005

Vasaras Car Riepa

Click and drag

Turanza

T005

Vasaras Car Riepa

Turanza T005 ir vasaras riepa autovadītājiem, kuri, dodoties savās ikdienas gaitās, vēlas būt pārliecināti un kontrolēt auto gan uz slapja, gan sausa ceļa.

Click and drag

  • Riepa, kas ieguvusi visaugstāko novērtējumu par bremzēšanas īpašībām un braukšanas īpašībām pagriezienos uz slapja ceļa*
  • Piešķirta ES marķējuma A kategorija par saķeri ar slapju ceļu
  • Lielāks nobraukums nekā iepriekšējam modelim**
  • Atlasītiem izmēriem pieejama DriveGuard Run Flat tehnoloģija
Lasīt vairāk Saņemt Turanza T005
Saņemt Turanza T005

Apskatiet visus pieejamos izmērus

Please fill in an alt
Turanza T005 helps drivers feel more secure when driving on wet roads
Please fill in an alt
Turanza T005 is a summer tyre built to excel in wet conditions
Please fill in an alt
Please fill in an alt
Please fill in an alt
Turanza T005 outperforms other leading tyres in braking and turning on wet roads

Tehniskās īpašības un ieguvumi

Optimizēts protektora raksts
Lai nodrošinātu papildu saķeri ar slapju ceļu
+ Read More
Turanza T005 protektora raksts palīdz jums sajusties drošāk un labāk sagatavotam, braucot stiprā lietū vai cauri peļķēm. Augstie bloki pleca daļā un plata sprauga centrā kopā ātri izvada ūdeni no riepas virsmas un samazina akvaplanēšanas risku.
Šajā attēlā redzams, kā Turanza T005 protektora raksts nodrošina optimālu saķeri ar slapju ceļu.
NanoPro-Tech™ riepas sastāvā
Labākā veiktspēja savā klasē uz slapja ceļa
+ Read More
Neatkarīgi riepu testi liecina, ka Turanza T005 pārspēj citu vadošo ražotāju riepu bremzēšanas rādītājus un gaitas īpašības uz slapjas ceļa virsmas. Tas, kas Turanza T005 atšķir no citām riepām, ir tās savienojums, kurā izmantota NanoPro-Tech™ tehnoloģija. Šī ekskluzīvā Bridgestone tehnoloģija palīdz gumijai uz ceļa absorbēt ūdeni, lai uzlabotu riepas saķeri ar slapju ceļu.
Šajā attēlā redzams, ka Turanza T005 balstīta uz NanoPro-Tech™, lai nodrošinātu papildu saķeri ar slapjām un slidenām ceļa virsmām.
Izturīga konstrukcija un protektors
Izcilas ES marķējuma kategorijas
+ Read More
Mūsu riepu inženieri izvēlas vislabākos materiālus, lai uzlabotu Turanza T005 veiktspējas īpašības. Zem gumijas iestrādātais cietais poliesters un tērauds stabilizē vadību un samazina rites pretestību, lai palīdzētu automobilim ietaupīt degvielu. Kopā visi šie uzlabojumi ar savienojumu un protektoru nopelnīja Turanza T005 ES marķējuma A kategoriju par saķeri ar slapju ceļu un B kategoriju par rites pretestību.
Šajā attēlā redzams, ka Turanza T005 balstīta uz visizturīgākajiem materiāliem, lai palīdzētu tai iegūt divas ES marķējuma kategorijas.

Atruna

* Augstākais vērtējums bremzēšanai un pagriezieniem mitros apstākļos, ko piešķīrusi neatkarīgā riepu testēšanas un sertificēšanas iestāde TÜV SÜD. Atsauce: Veiktspējas salīdzinājums ar četriem galvenajiem konkurentiem šajā pašā segmentā: Michelin Primacy 4, Continental Premium Contact 5, Goodyear EfficientGrip Performance, Pirelli Cinturato P7. 205/55 R16 91V riepu tests, ko no 2018. gada jūnijs TÜV SÜD veica ATP Papenburgā pēc Bridgestone pieprasījuma. Testa automobilis: VW Golf 7. Atskaites Nr. [713126981].

** Pamatojoties uz iekšējiem testiem, Bridgestone Turanza T001 EVO uzrāda par 11% uzlabotu kalpošanas laiku salīdzinājumā ar priekšgājēju produktu.

Kur iegādāties Turanza

Meklējiet pārstāvi, norādot savu pasta indeksu vai pilsētu

Atrast pārstāviAtrast pārstāvi
Šajā attēlā redzama lietaina diena mežā un automobilis, kas brauc lejup pa slapju ceļu